PRZEDPREMIEROWO: P.S. I Like You | Kasie West

Wyjątkowa korespondencja na chemii...

PREMIERA 11 STYCZNIA!


Jedna lekcja chemii potrafi zmienić całe życie...
Lily Abbott to outsiderka, która nie posiada dużej ilości przyjaciół i nie ubiera się zgodnie z wyznaczonym trendy. Dziewczyna kocha muzykę oraz swoją gitarę, z którymi próbuje spędzać jak najwięcej wolnego czasu. Podczas lekcji chemii, Lily zapisuje na ławce tekst jednej ze swoich ulubionych piosenek. Następnego dnia nie spodziewa się jednak, że znajdzie ciąg dalszy zwrotki. Dziewczyna rozpoczyna prowadzić korespondencję z anonimową osobą, o której z czasem nie będzie mogła przestać myśleć... Kto to taki?

Po moich recenzjach dwóch wydanych w Polsce utworów Kasie West - Chłopaku na zastępstwo oraz Chłopaku z sąsiedztwa - nie powinno być dla Was zaskoczeniem, że sięgnęłam po jej kolejną powieść, czyli P.S. I Like You. Z bardzo wysokimi wymaganiami i nadzieją na dobrą zabawę, rozpoczęłam nową przygodę. Jak wyszło?

Ja po lekturze:  *PISK RADOŚCI*


P.S. I Like You to powieść, którą powinien przeczytać każdy - bez wyjątku. Młodzież zachwyci się historią wykreowaną przez utalentowaną autorkę. Ja nie mogłam oderwać się od lektury, a gdy nadszedł koniec mojej przygody z tym utworem - zapragnęłam zacząć tę powieść od nowa.
Kasie West ma w sobie coś wyjątkowego. Autorce za każdym razem udaje się mnie zadowolić w stu procentach.

Uwielbiam Lily. Poczułam, że już na samym początku zawiązała się między nami nić porozumienia ze względu na jej pasję - muzykę. Zarówno ona jak i ja uwielbiamy spędzać w taki sposób każdą wolną chwilę. Więź z rodziną była jednym z najlepszych motywów w tej powieści. Kasie potrafiła stworzyć cudowną atmosferę ciepła oraz miłości, która przetrwa wszystko. Tradycje ukształtowane na przestrzeni lat, a także pełne zrozumienia i ironii rozmowy pomiędzy rodzeństwem - każdemu z nas pozwoli to przywołać niezwykłe wspomnienia związane z najbliższymi.

Bardzo przypadł mi do gustu anonimowy przyjaciel Lily. Odkrycie tożsamości tej osoby nie było dla mnie zaskoczeniem - myślę, że czytelnicy również domyślą się kim jest ten tajemniczy miłośnik muzyki. Chłopak pokazał w napisanych przez niego listach swoje prawdziwe ja. Główna bohaterka z czasem zrozumiała, że nie warto oceniać ludzi po pozorach.

Kasie West ponownie udowodniła, że jej powieści potrafią rozśmieszyć, zaintrygować i rozkochać w sobie czytelnika. Autorka stała się jedną z moich ulubionych. Jej książek wypatruję z utęsknieniem. P.S. I Like You powinni przeczytać wszyscy - znajdziecie tam wiele bliskich Waszemu sercu wątków, które pocieszą i poprawią humor. Ja jestem zachwycona lekturą i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda mi się poznać kolejne utwory Kasie West. Uwierzcie mi na słowo - powieści tej autorki są po prostu fenomenalne!

Ocena: 10/10

Przedpremierowy egzemplarz P.S. I Like You otrzymałam od Wydawnictwa Feeria. Bardzo dziękuję!
 

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

  1. Mi również bardzo przypadła do gustu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie spodziewałam się po tej historii aż takich wrażeń. W takim razie muszę zapoznać się z twórczością autorki :)

    OdpowiedzUsuń