7 FILMÓW, KTÓRE UMILĄ WIOSENNE WIECZORY | 2018

Każdą porę roku kocham za coś szczególnego. Wiosna jest dla mnie szczególnie wyjątkowa - ukazuje pięknie rozkwitającą i przebudzającą się do życia naturę. Co jednak zrobić, gdy nadejdzie chłodny deszcz i zostaniecie w swoich przytulnych czterech ścianach? Jest na to rozwiązanie - filmowe propozycje na niezwykle wiosenny czas!

 

RATATUJ


Remy uwielbia gotować. Mały szczurek rzuca się na głęboką wodę i postanawia pokazać ludziom, iż marzyć każdy może...

Ratatuj to film, który uwielbiam oglądać bez względu na porę roku i humor - historia o małym szczurku potrafi u mnie wywołać uśmiech w ciągu paru sekund. Idealna propozycja zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych widzów!


WIELKI MIKE

Mike postanawia walczyć o swoją przyszłość, mimo problemów i wielu komplikacji.

Wielki Mike wywołuje wiele emocji i nie jest filmem, przy którym dużo można się pośmiać. Pokazuje jednak niezwykłą historię i utwierdza w przekonaniu, iż każdy może walczyć o przyszłość i swoje marzenia.


WREDNE DZIEWCZYNY

Cady przeprowadza się do Illinois. Zakochuje się w chłopaku jednej z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, co sprowadza na nią kłopoty.

Chyba każdy zna Wredne dziewczyny. Film idealny na zrelaksowanie się po całym dniu spędzonym poza domem. Będzie to miły powrót do licealnych czasów i niezwykle zabawna historia.

PIRACI Z KARAIBÓW

Pirat, Jack Sparrow, wplątuje się w różne problematyczne sytuacje.

Piraci z Karaibów należą do filmów, które mogę oglądać bez względu na wszystko - porę roku, dnia i liczbę obowiązków. Seria przygód Jacka Sparrowa wywoła uśmiech i dreszcze. Teraz jest wiosna - idealna pora na ponowną wizytę na pokładzie Czarnej Perły!

POZNAJ MOJEGO TATĘ


 Greg postanawia oświadczyć się Pam. Najpierw musi jednak poznać i zdobyć uznanie ze strony jej ojca, Jacka.

Jak ja kocham serię filmów z Benem Stillerem i Robertem De Niro. Poznaj mojego tatę, Poznaj moich rodziców i Poznaj naszą rodzinkę to niezwykle pozytywne komedie, przy których całą rodziną można się świetnie bawić. Konfrontacja rodziny Byrnesów i Fockerów może być zarówno niebezpieczna jak i pełna radosnych zdarzeń...

UCZEŃ CZARNOKSIĘŻNIKA

Dave pod okiem doświadczonego czarodzieja szkoli się w sztuce magii. Chłopak musi pokonać siły zła, które chcą zawładnąć całym światem...

Uczeń czarnoksiężnika to barwny film, który idealnie sprawdzi się w roli produkcji na jeden wieczór. Niewymagający, pełen zwrotów akcji i humoru będzie bardzo dobrym wyborem na seans filmowy dla całej rodziny.

MÓJ CHŁOPAK SIĘ ŻENI


Julianne nie chce dopuścić do ślubu swojego najlepszego przyjaciela, w którym się zakochała.

Kto nie zna popularnej komedii romantycznej z Julią Roberts w roli głównej? Mój chłopak się żeni będzie powrotem do przeszłości - przypomni popularną romantyczną historię. Koniec końców nikt nie oprze się wspaniałej Julii Roberts.

Jakie filmy Wy polecacie na wiosenne wieczory?

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Kilka filmów również polecam, ale np. Ratatuj nigdy nie przypadł mi do gustu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ratatuj to film, do którego często wracam. Przeurocze jest, bawi i wzrusza jak mało co. Bardzo lubię też te komedie z Robertem de Niro. Jak zawsze super zabawne. Piratów z Karaibów lubię do 3 części. Niesamowity film.

    Kasinyswiat

    OdpowiedzUsuń