Piosenki dla Pauli | Blue Jeans
Wyobraź sobie : Jesteś piękną dziewczyną, masz trzy przyjaciółki od serca, mężczyźni marzą o Tobie bez przerwy. A ty wydajesz się być sobie normalną nastolatką, która nie wyróżnia się niczym konkretnym.
I tu się mylisz...Paula to główna bohaterka, która ma siedemnaście lat, często marzy i chce mieć chłopaka - tego jedynego, który ją pokocha. Poznaje przez internet pewnego chłopaka. Gdy umawia się na spotkanie, ku jego nieszczęściu ma wywiad z różowowłosą sławną piosenkarką - Katią. Nie ma jak poinformować dziewczyny, a Paula, czekając już dosyć długo, idzie do starbucks'a oczekując na Angela. Poznaje przez przypadek pięknego Alex'a, który zagadał do niej pod pretekstem książki - czytali tą samą. Alex daje jej numer, a po jego wyjściu zjawia się Angel, z różą w dłoni...

Okładka jest interesująca. Tak samo jak środek. Pomimo częstych nudnych momentów, książkę da się znieść, lecz zawiodłam się. Myślałam, że będzie ona o wiele lepsza. Te całe dialogi o miłości, znaleźć można prawie na każdej stronie. Jednak dla miłośniczek romantyzmu i rozterek pięknej, rozkapryszonej dziewczyny z przyjaciółkami w roli głównej, nada się jak ulał.
Sądzę, iż pierwsza część trylogii Blue Jeansa to dobry wstęp do następnych, mam nadzieję, że ciekawszych części.

Ocena: 5/10

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!