English Matters, Deutsch Aktuell, Business English Magazine | Listopad-Grudzień 2014

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w całym roku.  Ubieramy choinki, pakujemy prezenty i spędzamy wolny czas z bliskimi przy pięknie pachnących pierniczkach i aromatycznym barszczu.
Często pojawiają się dylematy: Co kupić na Święta? Czy ten prezent się spodoba?
Ja przychodzę powiedzieć Wam, iż najnowsze numery English Matters, Deutsch Aktuell oraz Business English Magazine będą idealnym prezentem dla każdego!


ENGLISH MATTERS

Listopadowo/Grudniowy numer English Matters przekłuwa uwagę - i to nie tylko okładką. Wiele interesujących artykułów, które znalazły się w tym numerze można przeczytać z zapartym tchem!
Tym razem, magazyn skupia się głównie na znanej osobie, którą jest Benedict Cumberbatch, aktor słynący ze swej roli Sherlocka. Dowiemy się trochę o jego osobie, serialu i bohaterach w nim grających. Jako, iż nigdy nie oglądałam tej produkcji, jestem jej bardzo ciekawa - artykuły narobiły mi na ten serial smaku :)
Tekst o vlogowaniu był równie interesujący. Przybliża on nam informacje na ten temat i podaje najbardziej znanych vlogerów na świecie. Przyznam, iż vlogerzy mają coraz więcej wspólnego z blogerami!
Fani Chin oraz dalekich podróży zainteresuje również tekst o Pekinie - jestem coraz bardziej zauroczona tym miastem!
English Matters to magazyn na wysokim poziomie, który potrafi zainteresować czytelnika na wiele sposobów. Posiada on różnorodne artykuły, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Z wielką przyjemnością polecam Wam jego lekturę!

DEUTSCH AKTUELL

Równie interesujący był Deutsch Aktuell. Najnowszy numer jest zaopatrzony w ciekawe teksty.
Rowerzyści, przygotujcie się! W najnowszym numerze mamy okazję przeczytać trochę o rowerzystach i pięknych widokach jakie mogą ujrzeć.
Kojarzycie postać Tila Schweigera? W tym numerze możecie przybliżyć sobie jego osobę, a także poznać jego najsłynniejsze produkcje filmowe!
Drużyna niemiecka od dawna mnie interesowała... W tym numerze możemy trochę o niej poczytać - warto!
Deutsch Aktuell to magazyn, który od dawna mnie zaskakuje. Bardzo Wam go polecam :)

BUSINESS ENGLISH MAGAZINE

Business English Magazine ponownie mnie zauroczyło. Swoją obszernością i ciekawymi artykułami, od których nie można było się oderwać.
Gotham City Rises Again to bardzo dobrze napisany artykuł o Nowym Jorku, który kojarzy na pewno każdy. Niesamowite miejsca, piękne, zapierające dech w piersiach widoki - jest o czym czytać.
Trochę również o osiągnięciach takich osób jak: Agnieszki Kotlonek-Wójcik, Małgorzaty Kotlonek oraz Elisabeth Holmes. Więcej o nich - w magazynie :)
Business English Magazine zaskakuje swoim poziomem oraz oprawą graficzną - jestem pod wrażeniem za każdym razem. Zachęcam Was do lektury, na pewno nie pożałujecie :)

PODSUMOWANIE

Magazyny są według mnie jednym z ciekawszych pomysłów na prezent pod choinkę. Przepiękna obwoluta oraz artykuły napisane ciekawym i lekkim językiem - cudo!
Zachęcam Was zatem, abyście sięgnęli po English Matters, Deutsch Aktuell oraz Business English Magazine i spróbowali zabawy z językami obcymi!Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

5 komentarzy:

 1. Deutsch Aktuell bardzo mi się spodobał , ciekawe artykuły ,które zawsze są dobrą metodą na naukę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam EM i DA - bardzo dobre wydania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy (i oryginalny) pomysł z recenzowaniem czasopism zagranicznych.

  Pozdrawiam,
  Alpaka

  OdpowiedzUsuń
 4. Może nawet przy moim poziomie językowym byłby to dobry pomysł na podszkolenie języka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obiecałam sobie, ze w następnym roku przysiądę do tego swojego angielskiego i zacznę zaopatrywać się w zagraniczne magazyny ;)

  OdpowiedzUsuń