Podbój | Elle Kennedy


Jedna noc zmienia wszystko...


Allie Hayes jest zdruzgotana: zerwała z chłopakiem, z którym była od ponad trzech lat. Niestety, lecz kłótnie, wymagania i ultimatum zmusiły ją do odcięcia się od wieloletniej miłości. Dziewczyna musi skupić się na zakończeniu studiów i dokonaniu wyboru ścieżki swojej kariery. Gdy ląduje jednak w łóżku największego przystojniaka z drużyny hokejowej, wszystko się zmienia. Po upojnej nocy z Allie, Dean Di Laurentis pragnie więcej, lecz - o dziwo! - spotyka się z odmową. Chłopak postanawia, że nie odpuści i rozkocha w sobie tę cudowną blondynkę. Co jednak, jeśli on również poczuje miłość?

Na Podbój czekałam z ogromną niecierpliwością. Po dwóch tomach - Układzie oraz Błędzie - postanowiłam poznać kolejną historię z serii Off-Campus. Tym razem Elle Kennedy przedstawiła relację Deana i Allie, która jest pełna pasji, pożądania i zwrotów akcji. Czy jesteście gotowi na powrót do cudownego Briar?

Od powieści Elle Kennedy nie można się oderwać - Podbój przeczytałam w parę godzin i chciałam jeszcze więcej. Autorka przedstawiła historię z punktu widzenia głównych bohaterów. Dzięki temu czytelnicy będą mogli poznać uczucia i problemy, z którymi borykają się różne postacie. Nie zabrakło tam również ciętych odpowiedzi czy zabawnych sytuacji.

Autorka poruszyła wątki dotyczące zerwań, trudnych wyborów, choroby, śmierci czy nawiązywania kontaktu z dziećmi. Przyznam szczerze, że byłam zaskoczona rozwinięciem niektórych z nich. Uważajcie - Podbój zawiera dużą ilość słodko-gorzkich zwrotów akcji!

Allie to bohaterka, która pragnie rozwijać się i spełniać jako aktorka. Dziewczyna ma również swoje wyobrażenie idealnej miłości - dąży do wcielenia go w swoje życie. Relacja z Deanem nieco skomplikowała jej spokojne życie, lecz także otworzyła oczy na wiele możliwości. Di Laurentis jest natomiast postacią, która ze względu na swoją przeszłość woli formalnie z nikim się nie wiązać. Allie również ukazała mu nowe perspektywy, których wcześniej nie zauważył.

Podbój to pikantna lektura, która momentami złamie Wam serce. Po takim zakończeniu czytelnik będzie momentalnie pragnął poznać ciąg dalszy. Elle Kennedy ponownie zachwyciła mnie i wywołała ogrom skrajnych emocji. Książkę poleciłabym w szczególności czytelnikom spragnionym ognistych przygód z temperamentnymi bohaterami. Myślę, że Podbój spełni Wasze oczekiwania i oderwie na chwilę od rzeczywistości.

Ocena: 10/10

Podbój otrzymałam od Wydawnictwa Zysk i S-ka. Bardzo dziękuję!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

5 komentarzy:

 1. Ja już się nie mogę doczekać jak zacznę czytać!
  Zapewne w poniedziałek jak zacznę, tak i skończę <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę samych pozytywnych wrażeń! :)

   Usuń
 2. Wiele pozytywnych słów czytałam na temat tej serii. Chętnie przeczytam wszystkie tomy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że przypadną Ci one do gustu!

   Usuń
 3. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to seria, która mogłaby mi się spodobać. Mimo tej mega pozytywnej opinii, kompletnie nie kusi mnie, aby sięgnąć po powieść o tematyce miłości dwójki młodych ludzi. :)

  OdpowiedzUsuń