Układ | Elle Kennedy

Czy zawrzesz ze mną układ?


Hannah Wells próbuje żyć pełnią życia. Pragnie zapomnieć o bolesnej przeszłości i zacząć od nowa. Wszystko zaczyna się układać po jej myśli: jest na wymarzonych studiach, ma niesamowitą przyjaciółkę, a ostatnio wypatrzyła nawet przystojnego chłopaka, do którego zaczyna czuć ''coś więcej''. Wszystko komplikuje się z chwilą nadejścia Garretta Grahama, który chce nakłonić dziewczynę do zawarcia układu. On pomoże jej zdobyć ukochanego, a ona jemu zdać test z etyki. 
Ten układ zmieni jednak ich życie...

Układ działa jak magnes - przyciąga czytelnika, a potem za nic nie chce go wypuścić. Powieść Elle Kennedy może wygląda na kolejną, typową książkę gatunku NA, lecz to jedynie pozory. Treść, która ukrywa się za obwolutą, ujawnia namiętną historię pomiędzy upartą, zwykłą dziewczyną a sławnym i przystojnym hokeistą.

Pomimo odrobinę sztampowego początku, fabuła rozkręca się w zastraszającym tempie i nie pozwala o sobie zapomnieć. Zaszyłam się z nią i nie zwracałam uwagi na otaczający mnie świat.
Największym atutem tej powieści są bohaterowie w niej występujący. Hannah i Garrett to najbardziej pozytywne i barwne postaci, jakie dane było mi dotychczas poznać. Wątek pomiędzy nimi skrzył, a ja nie mogłam zetrzeć swojego uśmiechu z twarzy. Ach, jakie napięcie!

Warto napisać o uczuciach, jakie wywołała we mnie ta książka. Zabawna, zadziorna i niezwykle seksowna - oto utwór Elle Kennedy opisany w trzech słowach. Czego więcej potrzeba? Nie zastanawiajcie się więc dłużej. Jak najprędzej zapoznajcie się z historią Hannah i Garretta, którą trzeba koniecznie poznać.
Tak wygląda idealna powieść NA!

Ocena: 10/10

Układ poznałam dzięki Wydawnictwu Zysk i S-ka. Dziękuję ślicznie!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Krótko i zwięźle - przeciwieństwo mojej opinii zaraz po lekturze xD
  Mnie Układ bardzo przypadł do gustu - akurat trafił na moment, w którym potrzebowałam takiej oto przyjemnej komedyjki ludzi w moim wieku! :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Po takiej recenzji, grzechem byłoby się z książką nie zapoznać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością jedna z lepszych książek tego gatunku

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się ogromnie, że tak pozytywnie ją oceniasz, bo niebawem zabieram się do lektury :)

  OdpowiedzUsuń