Błąd | Elle Kennedy

Wszyscy uczymy się na błędach...


John Logan ma ogromny problem. Zakochał się w dziewczynie. Dokładniej - zakochał się w dziewczynie swojego najlepszego przyjaciela, Garretta Grahama. Przyszłość chłopaka maluje się w szarych barwach przez obietnicę zawartą pomiędzy nim a jego bratem.
Grace Ivers po fatalnym pierwszym roku studiów powraca w wielkim stylu. Dziewczyna stała się bardziej pewna siebie i nie da sobą pomiatać - nawet przystojnemu hokeiście. John Logan będzie musiał się wysilić, żeby zdobyć jej serce. 

Po cudownej przygodzie z Układem, przyszedł czas na Błąd. Elle Kennedy w tym tomie przedstawia nam burzliwą historię miłosną Johna Logana i Grace Ivers - zupełnie odmiennych charakterów. Przygotujcie się na potężną dawkę humoru, sarkastyczne odpowiedzi i skomplikowaną relację damsko-męską. 

- Tak, lubiłam cię.
- Więc skupmy się na tym - mówię szorstko. - Na dobrych momentach. Schrzaniłem, ale obiecuję, że ci to wynagrodzę. Nie chcę nikogo innego. Chcę tylko jeszcze jednej szansy.

Błąd to elektryzująca historia miłosna, która z początku nie wywołuje w czytelniku silnych emocji. Dopiero późniejszy rozwój relacji pomiędzy bohaterami sprawia, iż lektura nasączona jest namiętnością, pożądaniem i magnetycznym przyciąganiem. 
Elle Kennedy pisze z niezwykłą lekkością i przez to nie można oderwać się od lektury. Pochłonęłam tę powieść w parę godzin. 

Autorka w swoim utworze porusza bardzo ważne tematy. Opowiada o zazdrości, zranionej duszy, alkoholizmie, pragnieniu bliskości i walki o ukochaną osobę. Czytelnik ma możliwość wczucia się w bohaterów i posmakowania ich słodko-gorzkich momentów z życia.

Wiesz, co mówią: hejterzy nie przestaną hejtować, a suki pozostaną sukami.

Postaci występujące w tej powieści są nakreślone z niezwykłą dbałością. Grace jest nieśmiałą, lecz gadatliwą bohaterką, której nie sposób nie polubić od samego początku. Podobnie jest z Johnem Loganem, który swoją charyzmą przyćmiewa wszystkich.
Mamy możliwość poznania również Ramony, najbliższej przyjaciółki Grace, która w powieści ma dużą rolę do odegrania. Niestety, już od samego początku jej postać nie przypadła mi do gustu, lecz koniec końców można było zrozumieć pobudki, które nią kierowały.

Błąd to porywająca lektura, która idealnie nadaje się na wakacje. Dzięki niezwykłej Elle Kennedy, czytelnik dostaje powieść z historią dopiętą na ostatni guzik. Ja jestem bardzo zadowolona z kontynuacji i nie mogę się doczekać kolejnego, trzeciego tomu przygód o przystojnych hokeistach. Czy skusicie się się na rozegranie meczu z Loganem i Grace?

Ocena: 9/10

Błąd udostępniło mi Wydawnictwo Zysk i S-ka. Bardzo dziękuję!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Oba tomy już mam, więc jak tylko wygospodaruję wolną chwilę zabieram się do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już od dłuższego czasu myślę o niej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo polecam. Może Tobie również przypadnie do gustu :)

   Usuń