English Matters, Deutsch Aktuell, Business English Magazine | Maj-Czerwiec 2016

Wakacje doskonałą okazją do nauki języków!

ENGLISH MATTERS


Kolejny numer English Matters jest obifty w różnorodne ciekawe teksty.
Czy znacie cudowną odtwórczynię roli Hermiony Granger? Z pewnością ją znacie! Emma Watson to jedna z najbardziej lubianych aktorek na całym świecie. English Matters postanowił przyjrzeć się jej bliżej i w magazynie możecie zapoznać się z jej postacią.
Zoella to bardzo znana vlogerka i autorka książek Girl Online, które miały ostatnio premierę w Polsce. Nie miałam okazji się z nimi zapoznać, ale po takim tekście jakie English Matters mi przedstawiło... Będę musiała szybko to zmienić!
W dziale Travel przeczytałam o ciekawym kraju jakim jest Syria. Niestety, ze względu na obecny tam konflikt nie będę mogła zwiedzić tego państwa. Może w przyszłości mi się to uda.
Jak widzicie, English Matters posiada mnóstwo artykułów o różnorodnej tematyce, z którymi warto się zapoznać. Dodatkowym ułatwieniem podczas lektury tekstów są słówka ułożone obok lub poniżej czytanego artykułu. Niektóre z tekstów można odsłuchać w formacie MP3 na stronie Wydawnictwa. Najgoręcej zachęcam Was do sięgnięcia po ten magazyn i - pomimo, iż są wakacje - nauki języków. One zawsze się przydadzą!

Ocena: 10/10

 

DEUTSCH AKTUELL


W tym numerze znajdziecie wiele niesamowitych artykułów.
Na sam początek tekst o Janie Frodeno, który może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Deutsch Aktuell przedstawia nam bliżej postać tego niemieckiego triatlonisty. Kolejny tekst mówi natomiast o tenisistce - Angelique Kerber. Zajmuje ona wysokie miejsce w rankingu i należy do grupy najbardziej znanych sportowców.
Magazyn zabierze nas do Bremen, czyli jednego z najpiękniejszych niemieckich miast. Odwiedza go mnóstwo turystów, a powodem tego jest wiele interesujących miejsc, które można tam zwiedzić.
Ten numer Deutsch Aktuell jest pełen ciekawych i zróżnicowanych  artykułów. Warto przyjrzeć się temu magazynowi bliżej. Czytelnik ma możliwość odsłuchania niektórych tekstów w formacie MP3 na stronie Wydawnictwa. Dodatkowym ułatwieniem podczas lektury jest rozkład słówek położony przy czytanym tekście. Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po ten magazyn!

Ocena: 10/10

BUSINESS ENGLISH MAGAZINE 


Ten numer Business English Magazine bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Znajduje się w nim ponad dwadzieścia artykułów o różnorodnej tematyce.
Największą gwiazdą tego numeru jest tekst o Clinton i Trumpie. Magazyn wziął ich postacie pod lupę i analizuje ich podejście oraz szanse na zostanie prezydentem. Bardzo miłym zaskoczeniem było porównanie ich poglądów oraz wizji Ameryki.
Gwyneth Paltrow nie jest moją ulubioną aktorką, lecz bardzo ją sobie cenię. Business English Magazine przedstawia jej życie oraz karierę.
Rowery to dla mnie idealny wybór na spędzenie czasu przyjemnie i zdrowo. W tym numerze dowiemy się trochę o ich przyszłości - czy nadal będą modne?
Business English Magazine po raz kolejny mnie usatysfakcjonował. Znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych artykułów, które możecie następnie odsłuchać w formacie MP3. Ja osobiście uwielbiam spędzać czas w towarzystwie tych magazynów i bardzo Was zachęcam do spróbowania z nimi nauki. Nie zawiedziecie się!

Ocena: 10/10

English Matters, Business English Magazine oraz Deutsch Aktuell przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Colorful Media. Dziękuję pięknie!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

7 komentarzy:

 1. Kocham <3
  Już połowę z każdego magazynu przeczytałam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę kiedyś się za to zabrać, bardzo dobry sposób na naukę języka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka numerów English Matters , ale tego zwykłego nie biznesowego właśnie do mnie idzie.

  OdpowiedzUsuń