Manwhore +1 | Katy Evans


Czy Rachel uda się odzyskać Malcolma?

Wszystko poszło nie tak jak zaplanowała sobie Rachel Livingston. Malcolm Saint miał być jej najważniejszym artykułem w całej karierze. Kobieta straciła jednak zaufanie swojego ukochanego, a w magazynie szefowa pragnie, aby pisała romantyczne porady dla stałych czytelniczek magazynu. Rachel pragnie odzyskać Malcolma, lecz czy on zaufa jej ponownie?

Manwhore +1 to  kontynuacja losów Rachel Livingston i Malcolma Sainta, których historię mogliście poznać w pierwszym tomie zatytułowanym Manwhore. Z niecierpliwością oczekiwałam premiery drugiej części serii autorstwa Katy Evans - miałam nadzieję na pasjonującą i elektryzującą lekturę. Czy znajdująca się na liście bestsellery książka rzeczywiście jest wspaniała?

Katy Evans ma bardzo lekki styl i jej utwór dosłownie się pochłania. Szybka akcja, ciekawe postacie oraz kipiące pożądaniem uczucie to jedne z największych atutów tej książki. Znajdźcie dwie wolne godzinki, usiądźcie wygodnie w fotelu z kubkiem herbaty w dłoni i dajcie się ponieść gorącemu uczuciu głównych bohaterów.

Manwhore +1  opowiada o zaufaniu, które jest ogromnie ważne w związku. W powieści można zauważyć jak bohaterowie ponownie próbują się do siebie zbliżyć i odzyskać dawne uczucie, lecz towarzyszą temu również obawy. Malcolm i Rachel zadawali sobie pytanie: czy tym razem mogę w pewni zaufać swojej miłości?

W tym tomie bohaterowie są lepiej przedstawieni i dzięki temu możemy poznać ich prawdziwe oblicza. Rachel nie przypadła mi do gustu - była tak samo infantylna i lekkomyślna jak w pierwszym tomie. Postać Malcolma doczekała się jednak rozwinięcia. Pod maską chłodnego opanowania można ujrzeć prawdziwe uczucia, które skrywa.

Manwhore +1 jest dobrą kontynuacją, lecz nie byłam do końca usatysfakcjonowana rozwinięciem niektórych wątków. Katy Evans postawiła poprzeczkę bardzo wysoko po wspaniałym pierwszym tomie. Nie mogę jednakże powiedzieć, że Manwhore +1 to słaba książka. Myślę, że czytelnicy będą dobrze się bawić w towarzystwie ulubionych postaci. Drugi tom ukazuje więcej uczuć, wchodzi w sfery prywatne i odkrywa prawdziwe oblicza bohaterów. Momentami nadal jest pikantnie, lecz tym razem autorka przedstawiła historię Rachel oraz Malcolma w bardziej subtelnym stylu.

Ocena: 6/10

Manwhore +1 otrzymałam od Księgarni Tania Książka. Bardzo dziękuję!
 

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

5 komentarzy:

 1. To dobra seria, taka przyjemna do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ochotę na tę serię - przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ukrywam, że ta seria intryguje mnie, ale już któryś raz spotykam się z opinią, że druga część nie jest tak dobra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto spróbować i wyrobić sobie własną opinię. Może Tobie bardziej przypadnie do gustu?

   Usuń