Piękny sekret | Christina Lauren

Namiętność w pracy.


Ruby Miller wyjeżdża służbowo wraz ze swoim szefem, Niallem Stellą, do Nowego Jorku. Dla kobiety jest to niezapomniana podróż ze względu na jej zauroczenie mężczyzną. Niestety, niedawny rozwód sprawia, że Niall nie szuka kolejnego związku. Jeden wieczór zmienia jednak wszystko, a tę dwójkę zaczyna łączyć namiętność i pożądanie. Czy para przetrwa próbę czasu?.

Piękny sekret to kolejna, czwarta już powieść z serii Beautiful Bastard autorstwa Christiny Lauren.
Utwór jest napisany lekkim językiem i można spokojnie go przeczytać w dwie, trzy godziny. Nie potrafiłam się oderwać od tej powieści - bardzo przejęłam się losem bohaterów. Każda strona zmuszała mnie do przeczytania kolejnej.

W utworze poruszony został wątek dotyczący odrzucenia. Christina Lauren nie mówi o nim przez całą powieść, lecz ten motyw pojawił się w niektórych rozdziałach. Niall Stella obawiał się ponownego odtrącenia przez kobietę, co sprawiło, iż trudniej nawiązał relację z Ruby. 

Postać Ruby od razu zaskarbiła sobie moją sympatię. Dziewczyna była radosna oraz bardzo optymistyczna, a jej postawa - godna podziwu. Niall był natomiast bohaterem skrytym i nieufnym wobec obcych. Obecność Ruby zmieniła go jednak na lepsze i pozwoliła otworzyć się na świat.

Piękny sekret jest według mnie bardzo dobrą kontynuacją. Christina Lauren po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyła. Jej powieść czyta się z wypiekami na twarzy, a od historii Nialla i Ruby nie można się oderwać. Utwór  porusza rozmaite problemy, a bohaterowie są zmuszeni zmierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Miłość w pracy zawsze zwiastuje kłopoty...
Czy Niallowi i Ruby uda się uratować ich związek?
Sami się przekonajcie!

Ocena: 8/10

Piękny sekret otrzymałam od Wydawnictwa Zysk i S-ka. Bardzo dziękuję!
 

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Po wszystkich trzech pierwszych tomach uznałam, że na razie mi starczy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie czytałam nawet pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam, jeśli będziesz miała chwilę - bardzo lekka lektura, którą z łatwością można przeczytać w parę godzin :)

   Usuń