Praca z cieniem. Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie | Keila Shaheen

Poznaj swoje cienie!Emocje towarzyszą nam przez całe życie. Czasami przeszłość nie pozwala nam jednak odejść. Jeśli pragniesz odkryć i zrozumieć swoje cienie i doświadczenia, ten tytuł okaże się idealną propozycją! Keila Shaheen stworzyła osobisty dziennik zawierający ćwiczenia, zadania, wskazówki oraz teoretyczne elementy dotyczące samorozwoju, zdrowia psychicznego i emocji. Czy jesteście gotowi spróbować odmienić swoje życie?

Keila Shaheen zaprezentowała książkę, która podbiła serca czytelników z całego świata. Byłam bardzo ciekawa, dlaczego Praca z cieniem. Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie stał się tak polecaną propozycją dla osób poszukujących interesujących i interaktywnych form samorozwoju z terapeutycznymi elementami. Czy warto podążyć śladem wyznaczonych w książce etapów pracy nad własnym strachem, niepewnością i obawami?

Praca z cieniem została podzielona na kilka ważnych rozdziałów, które wyznaczają kolejne etapy pracy nad własnymi emocjami. Keila Shaheen wykorzystała teoretyczny aspekt, aby przybliżyć czytelnikom podstawowe zagadnienia psychologiczne, a jednocześnie wyjaśnić pozytywne skutki pracy nad własną perspektywą i postrzeganiem codzienności. W książce dodatkowo pojawiły się medytacje jako odmienna forma ćwiczenia emocjonalnego i wyciszenia.

Keila Shaheen stworzyła intrygującą propozycję dla osób, które pragną spróbować nowego podejścia i otworzyć się na nowe doświadczenia. Uwzględnione w dzienniku ćwiczenia sprawią, iż czytelnicy będą zmuszeni powrócić do radosnych czy bolesnych doświadczeń, lecz taki powrót do przeszłości pozwoli im przepracować pewne skrajne emocje. Autorka nakreśliła także wskazówki, które staną się pewnego rodzaju drogowskazem - umożliwią one zrozumienie wybranych ćwiczeń, ale także zaoferują pomocną refleksję dotyczącą ostatecznych rezultatów pracy z dziennikiem.

Praca z cieniem. Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie to interesująca propozycja dla osób poszukujących nowych form samorozwoju. Keila Shaheen uwzględniła w swojej książce różnorodne formy interaktywnych działań, które pomogą otworzyć się na przeszłość czy różnorodne doświadczenia. Warto jednak podkreślić, iż dziennik ten należy traktować jako przydatny dodatek do pracy nad własnymi emocjami - czytelnicy zmagający się z poważnymi problemami powinni udać się do specjalistów. Myślę jednak, iż Praca z cieniem pomoże przełamać pewne bariery i otworzyć się na nowe możliwości!

Pracę z cieniem. Dziennik motywacyjny, dzięki któremu poznasz, przekroczysz i zintegrujesz swoje cienie otrzymałam od Wydawnictwa Marginesy. Bardzo dziękuję!
-współpraca reklamowa-


Prześlij komentarz

0 Komentarze