The Arrangement. Sezon 1, 2 | 2017, 2018

Życie w blasku fleszy.Megan Morrison próbuje szczęścia na różnych przesłuchaniach do gwiazdorskich ról, lecz do tej pory nie udało jej się żadnej zdobyć. Kobieta próbuje dzielić czas między granie ról trzecioplanowych a pracę kelnerki. Nadchodzi jednak dzień, w którym jej życie diametralnie się odmienia. Megan otrzymuje rolę u boku Kyle'a Westa, okrzykniętego jednym z najlepszych aktorów. Co więcej, okazuje się, iż kobieta otrzyma niejeden kontrakt do podpisania...

The Arrangement to serial, który obiecywał ukazać prawdziwe życie gwiazd bez ukrywania tajemnic. Wydawałoby się, iż znane osobistości nie mają wcale problemów i żyją jak w amerykańskim śnie, z którego nie chcą się zbudzić. Prawda jest mniej kolorowa i historia Megan Morrison ukazuje niektóre negatywne aspekty życia w blasku fleszy...

Pierwszy sezon to pewnego rodzaju wprowadzenie do całej historii, choć mało jest w nim powiedziane. Pierwsze odcinki wciągają, lecz kolejne wprowadzają mnóstwo chaosu. Megan początkowo wierzy, iż trafił jej się złoty los na loterii, lecz podejrzane zachowanie i tajemnice zmieniają jej nastawienie. Kobieta będzie próbowała odkryć prawdę, lecz im bardziej będzie naciskać, w tym większym niebezpieczeństwie się znajdzie. Drugi sezon przypadł mi do gustu o wiele bardziej. Odkrycia Megan sprawią, iż kobieta zacznie szukać odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Dodatkowe problemy, konflikty z niektórymi osobami oraz nachalność prasy zaognią niektóre sytuacje. 


Fabuła produkcji jest porównywana do historii Toma Cruise'a oraz Katie Holmes i rzeczywiście można dopatrzeć się paru podobieństw, choć twórcy temu zaprzeczają. The Arrangement wciąga i widz pragnie wiedzieć, co będzie dalej - powstają pytania: Czy główna bohaterka odkryje wszystkie sekrety? Jeśli tak, to jak zareaguje? Spokojne odcinki przyspieszają pod koniec sezonów, aby zaprezentować naprawdę świetne zwroty akcji i interesujące informacje, o których wcześniej nie było mowy.

Gra aktorska była różnorodna. Christine Evangelista oraz Josh Henderson spisali się idealnie grając swoich bohaterów, choć w pierwszej serii nie zachwycili mnie w stu procentach. Jeśli chodzi Michaela Vartana i Lexę Doig to nie byłam oczarowana i drugi sezon nie zmienił mojej opinii na ich temat.
The Arrangement przedstawia życie w blasku fleszy, które okazuje się być pełne sekretów i tajemnic. Produkcja z pewnością zapewni godziny dobrej rozrywki w stylu największych gwiazd Hollywood. Niestety, pierwszy sezon nie zachwyca, ale na szczęście drugi jest o wiele lepszy. The Arrangement przeniesie Was do świata pełnego problemów, tajemnic i niekończących się wywiadów... Czy jesteś gotowy podpisać kontrakt? Zanim się zdecydujesz, przeczytaj go uważnie!

Ocena: 5/10

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

1 komentarz: