PARADISE WITH BOOKS IN 2017 | A YEAR IN REVIEW

Paradise With Books i 2017, czyli krótkie podsumowanie roku.W 2017 udało mi się przeczytać 120 książek i jednocześnie pobić mój roczny czytelniczy rekord. Według strony Goodreads było to około 50 tysięcy stron - jestem z tego wyniku bardzo zadowolona. W czytaniu nie chodzi jednak o statystyki, lecz o jakość i samą przyjemność. Rok 2017 zaprezentował mi wiele wspaniałych książek, o których wspomnę więcej za parę dni w specjalnie przeznaczonym do tego poście jak i parę niezbyt zachwycających tytułów - do nich raczej już więcej nie wrócę. Ten rok był również satysfakcjonujący, jeśli chodzi o filmy oraz seriale. 

Chciałabym podziękować Wydawnictwom oraz wszystkim czytelnikom Paradise With Books za wspaniale spędzony rok. Mam nadzieję, że 2018 przyniesie wiele dobrego.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!


Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

8 komentarzy:

 1. Gratuluje wyniku - u mnie spadek tylko 107 książek w 2017 roku :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wspaniały wynik, gratuluję! Najważniejsza jest przyjemność związana z czytaniem :)

   Usuń
 2. 120 książek i 50 tyś. stron?! Wow! fenomenalny wynik, a mi wydawało się, że moje kilkadziesiąt książek w roku do dużo, podnosisz porzeczkę, teraz muszę się poprawić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie musisz się poprawiać! Każdy czyta w swoim własnym tempie. Najważniejsze, że czerpiesz przyjemność z czytania! :)

   Usuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku - samych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń