PRZEDPREMIEROWO: Blisko ciebie | Kasie West

Zamknięta w bibliotece.


PREMIERA 5 LIPCA!


Autumn nie spodziewała się, że zostanie zamknięta w bibliotece na cały weekend. Bez możliwości skontaktowania się z najbliższymi, dziewczyna jest zdana tylko na siebie. Okazuje się jednak, iż nie jest sama. Outsider z wieloma problemami jest uwięziony w budynku wraz z nią. Dax jest wielką tajemnicą - plotki mówią, że nie jest idealnym towarzystwem dla takiej dziewczyny jak ona. Pobyt w bibliotece wszystko jednakże zmienia...

Kasie West jest jedną z autorek, której twórczość bardzo lubię. Jej kolejne książki witam z ogromnym podekscytowaniem i wysokimi wymaganiami. Blisko ciebie to kolejna powieść, która zaintrygowała mnie swoim opisem. Czy ponownie byłam zachwycona?

Autorka ma niezwykle barwny język i oryginalne pomysły, które czynią lekturę przyjemną. Historia Autumn i Daxa jest słodko-gorzka, ukazuje zarówno szczęście jak i ból. Kasie West w dokładny sposób ukazuje brak akceptacji ze strony rówieśników, uzależnienie od narkotyków, złe relacje z rodziną, pragnienie zadowolenia wszystkich i zaburzenia lękowe.

Pokochałam bohaterów za ich charaktery. Autumn była dziewczyną, która chciała mieć wpływ na wszystko i wszystkich w dobrym tego słowa znaczeniu. Pragnęła, aby jej przyjaciele oraz rodzina promieniowali szczęściem i nie myśleli o złych chwilach. Główna bohaterka musiała zmierzyć się z własnymi problemami - stanami lękowymi, których istnienie ukrywała przed znajomymi. Dax również musiał walczyć z demonami przeszłości.

Blisko ciebie to jedna z najlepszych młodzieżowych powieści jakie miałam okazję przeczytać. Kasie West z odpowiednią dozą humoru i niezwykłymi emocjami potrafi ukazać romantyczną historię, za którą kryją się stany lękowe, ciężka przeszłość, brak relacji z rodziną czy pragnienie bycia zaakceptowanym przez społeczeństwo. Fani twórczości tej autorki nie muszą się obawiać. Historia Autumn i Daxa pozostanie w Waszych sercach na dłużej!

Ocena: 10/10

Blisko ciebie otrzymałam od Wydawnictwa Feeria. Bardzo dziękuję!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Po Twojej recenzji jestem mocno zainteresowana tą książką!

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, piękna powieść :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę się już doczekać kolejnej książki tej autorki! Miejmy nadzieję, że będzie równie wspaniała :)

   Usuń