Piękny | Christina Lauren

Ostatni piękny...


Po złapaniu swojego chłopaka na zdradzie, Pippa postanawia wyjechać i rozerwać się z przyjaciółką. Wycieczka po winnicach w Stanach Zjednoczonych ma być pewnego rodzaju odskocznią dla kobiety. Nikt nie spodziewał się jednak, że w trakcie lotu zrobi z siebie totalną idiotkę przed przystojnym facetem. Gdy okazuje się, że to Jensen Bergstorm, który jedzie na ten sam wypad ze znajomymi co ona, postanawia poznać go bliżej. Czy Pippa i Jensen dadzą sobie szansę na miłość?

Piękny to ostatni tom serii opowiadającej o relacjach damsko-męskich autorstwa Christiny Lauren. Po wspaniałej przygodzie z poprzednimi tomami, nie mogłam doczekać się poznania kolejnej historii. Tym razem autorki przedstawiły losy Pippy oraz Jensena. Przygotujcie się - jest tak pikantnie jak zwykle!

Autorki mają bardzo lekki styl, dlatego ich powieści czyta się z nieskrywaną przyjemnością. Losy głównych bohaterów przeplatają się z historiami postaci z poprzednich tomów - będzie możliwość ponownego przeczytania o znanych już czytelnikom ulubieńcach. Poznacie między innymi zakończenie dotyczące Chloe, Bennetta, Willa, Maxa, George'a oraz Jensena. Przyznam, że było to ciekawe urozmaicenie lektury i wspaniały sposób na zakończenie całej serii.

Podobnie jak w poprzednich tomach jest bardzo pikantnie. Autorka nie przesadza jednak z ilością romansu, lecz stawia na całokształt historii - ukazane są problemy bohaterów, ich wspomnienia, marzenia i nadzieje. Od lektury nie można się wręcz oderwać!

Pippa to bohaterka, którą pokochałam od pierwszej strony. Wiernie kibicowałam jej, aby znalazła własne powołanie oraz szczęście. Przede wszystkim ta postać nie jest wyidealizowana - ma uczucia, popełnia błędy i nie jest nieomylna. Jensen momentami mnie irytował, lecz również oceniam jego charakter na plus - potrafił być bardzo uroczy!

Piękny to niesamowicie dobre zwieńczenie serii Christiny Lauren. Zadziorna, pełna zwrotów akcji, dramatycznych wydarzeń oraz wypitych kieliszków wina - tak można w skrócie opisać historię Pippy i Jensena. Czytelnicy szukający niezwykle porywającej powieści z wątkiem miłosnym w tle powinni sięgnąć po książki autorstwa Christiny Lauren. Zdecydowanie warto!

Ocena: 8/10

Pięknego otrzymałam od Wydawnictwa Zysk i S-ka. Bardzo dziękuję!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

2 komentarze:

  1. Zatrzymałam się na pierwszym tomie, ale w wolnej chwili chciałabym kontynuować serię ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie moja bajka, jednak polece komuś kto takie książki lubi. Nic nie pójdzie na marne.

    OdpowiedzUsuń