Czy wiesz, że Cię kocham? | Blue JeansTypowy tytuł, dla miłosnych zmagań młodzieży w tym wieku. Czy na to pytanie, odpowiedziałabyś tak czy nie? I co z Paulą? Czy rozwiążą się miłosne problemy?
Nareszcie kończy się szkoła. Cztery przyjaciółki mogą wreszcie odetchnąć z ulgą i zacząć zaznawać wakacyjnych temperatur, imprez i... Miłości! Jak to by było, gdyby lato było bez miłości? :D
Paula wciąż nie może zapomnieć o boskim Angelu, a na jej już i tak bardzo pokręconej drodze staje przystojny francuz - Alan, który jest okropnie bogaty.Paula ''blokuje'' flirty Alana i cały czas myśli o Angelu, który obecnie siedzi sobie na kawie z miłą Panią, którą pozna...
Diana chodzi z Mariem. Są szczęśliwi i to jeszcze jak! Ale suguska ma problem... Co to za problem i czy poważny?
Alex zaczął rozmawiać z piosenkarką hitu - Katią, która coraz bardziej staje się zauroczona Alex'em. Jednak wszystkiego pilnuje wścibska Irene - siostra przyrodnia, która zakochała się w Alex'ie.
Miriam ma nowego chłopaka, a Cris zakochała się w nieodpowiedniej osobie... Co z tego wyniknie?
Z kim będzie Paula? I czy problemy się rozwiążą?

Do tej książki podchodziłam z przygotowaniem na dosyć dobrą, lecz nie fenomenalną lekturę - szał u młodzieży. Książka nadal opisuje miłosne zmagania bohaterów, lecz i ich problemy, które teraz stały się widoczne i naprawdę problematyczne - będzie dużo sporów między bohaterami.

Angel mnie zdenerwował, Alex wydawał mi się być takim ''jak z jedną nie wyjdzie lecimy do drugiej'', a Paula to zupełnie niedojrzała dziewczyna, która nie wie z kim ma być.
Pozostałe bohaterki również nie były idealne, choć mniej mnie denerwowały.

Według mnie książka jest trochę niedopracowana. Jest ona przecięta i jeśli chcecie się trochę pomęczyć, to możecie za nią sięgnąć.

Ocena : 4/10

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!