Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? | Estelle Maskame

Miłość przemieniona w nienawiść.


Ostatni rok Eden spędziła sama. Dziewczyna musiała zmierzyć się z nienawiścią i wykluczeniem ze strony swojej rodziny oraz rówieśników. Najgorsze jest jednak to, że jej ukochany, Tyler, zostawił ją samą. Nienawiść pielęgnowana w sercu wypuściła mnóstwo cierni... Pewnego dnia, chłopak pojawia się bez zapowiedzi, pragnąć odzyskać miłość swojego życia i rodzinę. Czy jednak Eden wybaczy mu i postara się go zrozumieć?

Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? to finał historii Eden i Tylera autorstwa Estelle Maskame. Trylogia ta trzymała czytelników w napięciu aż do ostatniej strony. Po ekscytującym drugim tomie nie mogłam się doczekać trzeciego. Czy Eden i Tyler w końcu będą razem?

Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? czyta się bardzo szybko dzięki niesamowicie lekkiemu stylowi Estelle Maskame. Kartki przelatywały mi przez palce w przerażającym tempie. Tym razem autorka postawiła na emocje. Jest ich mnóstwo: złość, miłość, pożądanie, odrzucenie... To wszystko znajdziecie w trzecim tomie tej trylogii.

Eden ponownie bardzo mnie zirytowała, lecz Tyler również. Obydwoje zachowywali się infantylnie: dziewczyna obwiniała o wszystko Tylera, a chłopak nie wiedział co złego zrobił ukochanej. Niestety, nie mogli się oni porozumieć do przynajmniej połowy, więc miejcie stalowe nerwy!

Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? pokazuje, że związki nie zawsze układają się po naszej myśli. Bywają wzloty i upadki, które prędzej czy później zostają rozwiązane. Czy jednak miłość Eden i Tylera przetrwa  w obliczu takiego kryzysu oraz oskarżeń? Tego dowiecie się po lekturze trzeciego tomu.

Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? to bardzo dobre zwieńczenie całej trylogii. Ja czuję się usatysfakcjonowana takim obrotem spraw i uważam, że Estelle Maskame w interesujący sposób rozwiązała cały problem tej powieści. Uważam, że fani historii Eden i Tylera będą zadowoleni spędzając miło czas podczas lektury. Czy jesteście gotowi poznać finał tej historii? Jak myślicie - Eden wybaczy Tylerowi? Tego dowiecie się w trzecim tomie trylogii!

Ocena: 7/10

Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię? otrzymałam od Wydawnictwa Feeria. Bardzo dziękuję!

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

3 komentarze:

  1. Cała trylogia dopiero przede mną. Mam ją w planach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa tego trzeciego tomu, ale na razie muszę zrobić sobie przerwę od tych bohaterów. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń