Jedyny pirat na imprezie | Lindsey Stirling


Hej ho i butelka rumu!


Lindsey Stirling to niezwykle pozytywna Amerykanka, która pasjonuje się grą na skrzypcach. W swojej autobiografii przedstawia pogoń za marzeniami, miłe wspomnienia i momenty w życiu, które pozwoliły jej walczyć o swoje. Obecnie Lindsey jest jedną z najsławniejszych instrumentalistek i może poszczycić się wieloma sukcesami. 
Jesteście gotowi zacząć zabawę?

Jedyny pirat na imprezie to wspaniała książka, która  oczarowuje czytelnika. W swojej autobiografii, Lindsey przedstawia dzieciństwo, okres szkolny, a następnie karierę skrzypaczki. Muzyka to wbrew pozorom zajęcie, które wymaga czasu. Widać, że dziewczyna czerpie z tego ogromną przyjemność. 

''Chcę spędzać więcej czasu, żyjąc teraźniejszością. Tylko ona istnieje naprawdę. Jeżeli będę zbytnio zajmować się rozpamiętywaniem przeszłości albo planowaniem przyszłości, jakieś wspaniałe momenty mogą mi uciec, zanim zdążę je przeżyć. Nie chcę później oglądać się za siebie i widzieć, że przeszły mi koło nosa.''

Autobiografia jest napisana lekkim językiem i czyta się ją w przerażająco szybkim tempie. Znajdziecie tam historię utalentowanej dziewczyny, jej wzloty i upadki oraz niezwykłą przygodę, którą przeżywa dzięki skrzypcom. Lindsey nakłania czytelnika do zmian i walki o marzenia, a jej historia pokazuje, że każdemu może się to udać. Wystarczy tylko chcieć.

Jedyny pirat na imprezie to jedyna w swoim rodzaju autobiografia. Podczas lektury uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a słowa Stirling sprawią, iż będzie Wam ciepło na sercu. 
Czy jesteście zatem gotowi, aby zacząć imprezę?

Ocena: 8/10

Jedynego pirata na imprezie otrzymałam od Wydawnictwa Feeria. Bardzo dziękuję!
 

Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Linsday <3 w pewnym okresie życia bardzo często słuchałam jej twórczości !

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej osóbki, ale po Twojej recenzji będę musiała przyjrzeć jej się bliżej. Autobiografia nie jest moją mocną stroną, ale dawno żadnej nie czytałam więc czemu nie.
  Pozdrawiam :)
  In my different World

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że nie nam z w ogóle tej postaci, więc raczej się skuszę na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń