Pułapka na Kopciuszka | 2013

Jak pieniądze mogą zniszczyć człowiekowi życie.


Domenica i Micky to dwie przyjaciółki, które po latach spotykają się przez przypadek na Riwierze Francuskiej. Dziewczyny zaczynają spędzać ze sobą czas. Pewnego dnia, w domu wybucha pożar i tylko jedna z dziewczyn uchodzi z życiem. Jej obrażenia są na tyle poważne, że musi przejść operację plastyczną. Niestety, lecz cierpi ona na amnezję i nie potrafi określić kim jest. Gdy urywki wydarzeń zaczynają ją nawiedzać, odkrywa brutalną prawdę...

Uwielbiam filmy, które oprócz ciekawej historii nie posiadają klarownych odpowiedzi. Kocham bawić się w kotka i myszkę z producentem, dociekając się, jakie będzie zakończenie i czy odgadnę je zanim nadejdzie finał.
Pułapka na Kopciuszka jest właśnie takim filmem. Ja co chwilę zmieniałam podejrzenia i trudno było mi odgadnąć kim jest ocalała dziewczyna i jak doszło do pożaru.

Pułapka na Kopciuszka to film, który z pewnością nie jest bajką. Nie łudźcie się tytułem i nie myślcie o kolejnej historii, która kończy się happy-endem. Ten tytuł jest bolesny, tajemniczy i dezorientujący, a fabuła prowadzi widza przez morze wydarzeń z życia obu dziewczyn. Aż w końcu nadchodzi finał, który mocno zaskakuje.

Pułapka na Kopciuszka to film wywołujący ciarki na skórze. Z każdą kolejną minutą czułam, że jestem bliska rozwiązania zagadki, lecz wtedy następował zwrot akcji i moje podejrzenia zmieniały się. Pułapka na Kopciuszka to film, który swoją ciekawą aczkolwiek przerażającą historią wciągnie widza i nie wypuści go do końca seansu.
Jeśli macie więc ochotę na niezwykłą zabawę, a jednocześnie historię o zazdrości, przyjaźni i chciwości to oglądnijcie Pułapkę na Kopciuszka.

Ocena: 8/10


Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

4 komentarze:

 1. Chciałabym poznać rozwiązanie zagadki. Film wydaje się być bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie filmy, więc na pewno obejrzę "Pułapkę na Kopciuszka" w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety kompletnie nie mam czasu na filmy :(
  Thievingbooks

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tylko znajdę trochę więcej czasu to obejrzę ;)

  OdpowiedzUsuń