Piękny nieznajomy | Christina Lauren

Kim jesteś, nieznajomy?
 
Sara Dillon postanawia, po nieudanym związku, zacząć swoje życie od nowa i przeprowadza się do Nowego Jorku. Dziewczynę ma wspierać Chloe Mills, która po przyjeździe przyjaciółki, wybiera się z nią na imprezę. Tam Sara poznaje Maxa Stellę, przystojnego i tajemniczego mężczyznę. Dziewczyna nie jest pewna swoich uczuć co do niego. Czy po zawodzie miłosnym jest gotowa pokochać kolejnego mężczyznę?
 
Dlaczego warto poznać Pięknego nieznajomego? Z pewnością dla niesamowitych bohaterów i lekkości, której książce nie brakuje. Nadal jestem zaskoczona jak łatwo autorki manewrują akcją w powieści. W drugim tomie serii, czytelnik spotka się z większą ilością emocji i uczuć, które towarzyszyć będą przez całą lekturę. Miło było dowiedzieć się, że u Chloe i Bennetta wszystko ok - niedługo biorą ślub!
 
''Nadszedł czas, żeby stanąć na nogi i przestać przepraszać za to, że biorę to, czego chcę''.
Piękny nieznajomy przypadnie do gustu fanom Christiny Lauren i czytelnikom łaknącym odrobiny zabawy i emocji. Ja skończyłam lekturę tej powieści zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnych spotkań z twórczością autorek.
Idealna książka na wakacje!
 
Ocena: 7/10
 
Pięknego nieznajomego poznałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zysk i S-ka, za co bardzo dziękuję!


Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!

1 komentarz:

  1. Mam w planach tę książkę, bowiem zbiera dobre recenzje.

    OdpowiedzUsuń