Pretty Little Liars. Bez Skazy | Sara Shepard

"Tu są sami idealni ludzie, (...) jeśli nie jesteś jednym z nich, to jesteś popaprany. Ale myślę, że w środku, ludzie bez skazy są tak samo popaprani jak my."

Dziewczyny mogą odetchnąć z ulgą. Po znalezieniu Alison, mają nadzieję, że SMS'y od tajemniczej osoby podpisującej się literą ''A'' ustaną. Tylko Ali znała ich sekrety, a teraz mogą wreszcie się uspokoić i żyć normalnie. Do czasu.


Aria, Emily, Hanna i Spencer znowu zaczynają dostawać wiadomości z pogróżkami. Grupa jeszcze bardziej się denerwuje przyjściem Toby'ego Cavanaugh i jego siostry przyrodniej - Jenny. Została ona oślepiona przez petardę, która wleciała do pokoju, w którym ona przebywała. Za sprawcę wypadku uznano Toby'ego, który przyznał się do winy.  Tajemnice dziewczyn wychodzą na jaw, a niegrzeczny chłopiec wrócił do Rosewood.  Czy Toby rzeczywiście użył petardy? Czy to jego wina? A co z dziewczynami?

Emily nie może uwierzyć w ten pocałunek na imprezie. Myśli krążą wokół jednego pytania. Toby wraca, a Emily uważa go za nawet przystojnego... Czy coś z tego będzie? 

Hanna odpokutuje rozbicie auta w gabinecie dentystycznym. Próbuje nakłonić Seana, żeby do niej wrócił, ale on znalazł sobie już nową dziewczynę... Kim ona jest?

Aria nadal szuka sposobu, aby rozwiązać problem z rodzicami, a Ezra idzie w odstawkę. Na jej drodze staje ktoś inny... Czy będzie to coś poważnego?

Spencer staje się traktowana jak powietrze. Po awanturze, siostra jest na nią wściekła, a rodzice nie zauważają jej w domu. Spence szuka wsparcia u Wrena, ale szybko dowiaduje się, że jej przystojny lekarz kręci z kimś na boku... Kto to może być?

Pani Sara wykonała bardzo dobrą robotę. Jestem zachwycona następnym tomem jej powieści i mimo, że teraz czekam na dwunastkę, nadal powracam do tamtych części. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie, można skończyć ją czytać w jeden dzień!
Akcja leci szybko, autorka nie zapomina o relacjach i stwarzaniu problemów dziewczynom.
Książka jest bardzo fajna, przyjemnie się ją czyta...
Polecam! :D

Ocena: 8,5/10Weronika Z.

Serwus! Nazywam się Weronika i jestem autorką Paradise with Books. Będzie mi niezmiernie miło Cię tu gościć!